OSGBpro e-Reçete

İşyeri Hekimleri! OSGBpro e-Reçete ile elektronik imzanızı kullanarak zahmetsiz ve kolayca imzalı e-reçete hazırlayabilirsiniz.

OSGBpro e-Reçete ile OSGB lerde çalışan işyeri hekimleri çalışanlar muayene kayıtları tutabilir, çalışanlar için e-Reçete oluşturabilir, yazılan ilaç kayıtlarını takip edebilir. İşyerleri çalışan kayıtlarına ilaç bilgileri kaydedilir. Bu bilgilere sadece işyeri hesabı olan kullanıcılar erişebilir.

Kolay kurulum,
Tüm tarayıcılarla uyumlu
Medula sistemiyle entegre

 

OSGBpro e-Reçeteyi kimler kullanmalı?

OSGBpro e-Reçete yi OSGB lerde çalışan işyeri hekimleri ve işletmelerde çalışan işyeri hekimleri kullanabilir, OSGBpro e-Reçete, OSGBpro iş sağlığı ve güvenliği otomasyon sisteminin bir modülü olarak ya da haricen kullanılabilir.

 

e-Reçete ile ilgili sık sorulan sorular

E-reçete nedir ?Sağlık hizmet sunucularının sistemleri üzerinde, hekimler tarafından, Kurumun duyurduğu ve tanımladığı şekilde oluşturulup MEDULA sistemine elektronik ortamda kaydedilerek elektronik reçete numarası verilmiş olan reçeteler e-reçete (elektronik reçete) olarak tanımlanmaktadır.


E-reçete sağlık hizmet sunucusu tarafından MEDULA sistemine nasıl kaydedilecektir ?Sağlık hizmet sunucusu tarafından oluşturulan e-reçeteler Medula Eczane Reçete Web Servislerinin kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde kaydedilebilir. E-reçete kaydı başarılı ise bu durum MEDULA tarafından ilgili sağlık hizmet sunucusuna "sonuç başarılı" olarak bildirilecektir. Her bir e-reçete için elektronik reçete numarası oluşturulmuş olacaktır.  
Tüm çalışan muayene/e-reçete verilerine heryerden erişmenizi ve kolayca yönetmenizi sağlar
  
Profil yönetimi ile Hekim Bilgilerini tekrar girmeden kolay kullanım

  
Daha önce yazılmış reçete ve ilaç bilgilerine erişim
  
Yeni yönetmelik ve kanunlara göre otomatik güncellenir
  
E-reçeteyi email ile bildirme / yazdırma
  
Windows 7 ve windows 10 ile uyumludur

OSGBpro e-Reçete yi deneyin!

OSGBpro e-Reçete paketini 30 gün içinde iade etme garantisi sunuyoruz;

Programı satın alarak kullanan İşyeri Hekimleri programdan fayda sağlamadıklarını düşünürlerse iade formu doldurarak iade talep edebilirler. İade talepleri değerlendirilir ve uzak mesafeli satış koşulları çerçevesinde haklı bulunan talep sahiplerinin hesabına ücret iadesi yapılır.


OSGBpro e-Reçete 


OSGBpro tüm özelliklerini incelemek için tıklayın

OSGBpro e-Reçeteyi online satın alarak hemen kullanmaya başlayabilmek için e-imza cihazınızı almış olmanız gerekir. Ardından kurulum için bizimle iletişime geçiniz.

OSGBpro e-Reçete Paketleri Hekim Sayısı Fiyat  
OSGBpro e-Reçete modülü 1 250 TL / Yıl Satın Al
Diğer paketleri incele