OSGBpro Demo Hesabı Oluşturma

OSGBpro-kampanyaHemen Demo Hesabı Oluşturarak OSGBpro yu inceleyebilirsiniz.


diğer sorularınız için Sık Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir veya bize ulaşabilirsiniz


Aşağıdaki "Ücretsiz Denemek İstiyorum" butonunu tıklayarak formu doldurun ücretsiz demo hesabınızı hemen aktif edin. E-mail adresinize kullanıcı bilgileriniz ve giriş için link gönderilecektir.

OSGBpro paketleri ve yenileme fiyatları fiyat listesi sayfasında belirtilmiştir. Kullanım süresi bittiğinde mevcut fiyatlarla yenileme yapılacaktır

Eğer sistemi başkaları içinde önermek isterseniz sayfa linkini paylaşmanız yeterlidir.
aşağıdaki butona tıklayarak form dolduran herkese ücretsiz deneme hesabı açılacaktır

Kampanya kapsamında açılan hesaplar OSGBpro-İşletme paketidir, eğer daha fazla kullanıcı ve müşteri firma hesabı açmanız gerekiyorsa bize başvurbilirsiniz

OSGBpro sistemini kullanarak açtığınız tüm bilgileri başkası göremez, istediğiniz zaman bilgileri silebilirsiniz. Sildiğiniz bilgilere erişim mümkün değildir. Ancak bilgilerinizin yedeklenmesi için talep gönderebilirsiniz. Bu bilgileri csv formatında alabilirsiniz. Sistemden ayrıldığınızda size açılmış olan hesap silineceği için bilgilere tekrar erişemezsiniz.

OSGB lerin hizmet verdikleri müşterilerde sistemden yararlanabilmektedir. OSGBpro da isterseniz müşterileri için hesap açıp yönetebilirsiniz, firmalar ise http://firma.osgbpro.com adresinden giriş yaparak kendileri ile ilgili bilgileri görebilir, çalışan kayıtları gibi birçok bilgiyi düzenleyebilirler. Müşteri kullanıcı yetkileri OSGB tarafından değiştirilebilir.