Skip to main content

Bulut Mimarisi

Kurulum, yedekleme, güncelleme gerektirmez, bilgisayar kaynaklı problemlerle uğraşmaz, virüs vb. sorunlar yaşamazsınız. OSGBpro ya tarayıcı üzerinden erişebilir, internete bağlanabildiğiniz her yerden kullanabilirsiniz.
All Devices

Rol bazlı kullanıcı
modeli

İsg uzmanı ve işyeri hekimi hesaplarından farklı olarak diğer yardımcı sağlık personeli, ik çalışanı, bilgi işlem sorumlusu, koordinatör gibi farklı yetkilere sahip kullanıcılar yaratıp yönetebilirsiniz.
  • şube/bölge yönetimi
  • Personel görevlendirme
  • Veri güvenliği ve gizlilik
Teamwork

Müşteri paneli

Oluşturabileceğiniz kullanıcı hesapları ile müşterileriniz kendi firmalarıyla ilgili rapor ve dökümanlara kolay erişebilir, tesis ziyareti, çalışan işe giriş çıkışları ile ilgili bildirimleri yapabilirler.
Integrations
SMS

SMS entegrasyonuyla anında bildirim

Çalışanlara yazılan e-reçete ya da toplu eğitimlerle ilgili duyurularınızı cep telefonlarına kısa mesaj servisi ile anında gönderebilirsiniz.
Special Offer

İşinizi kolaylaştırıyoruz

Personel Yönetimi

Rol bazlı kullanıcı profilleri ile igu, hekim, diğer sağlık personeli,, ik yöneticisi vb. her türlü farklı yetkilerde kullanıcı tanımlayabilir, görev atayabilir ve raporlayabilirsiniz.

Bulut Bilişim

OSGBpro bir bulut bilişim servisidir, yedekleme, kurulum, güncelleme gerektirmez, kanun ya da yönetmeliklerle ilgili değişikliklere göre güncellenir, kullanıcıların herhangi bir müdahalesine gerek yoktur.

Döküman Yönetimi

OSGBpro ya yüklediğiniz tüm dökümanlara müşterileriniz de ulaşabilir. Osgbler ve müşterileri ya da çalışanların ortak kullanabildiği bir döküman yönetim sistemidir.

Kolay Kullanım

OSGBpro her türlü pc, laptop, tablet, akıllı telefon ile uyumludur. Sade arayüzü ve menü yapısı ile hem uzmanların hemde işletme çalışanlarının kolayca kullanılabilir.

Otomasyon

OSGBpro ile çok şubeli osgbler şubeler ve müşterileri ile, birden fazla yerleşkesi olan işletmeler kendi aralarında ya da çalışanları ile bilgileri kolayca paylaşabilirler. Raporlara ve dökümanlara her yerden ulaşabilirler.

Güncel

OSGBpro yönetmelikler, IBYS yönetimi ya da müşterilerden gelen bildirimlere göre sürekli güncellenir. OSGB lerin ya da işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili gelişmelerine göre güncel kalmalarını sağlar.

Farklı Platformlar.
Aynı Arayüz.
Aynı Performans.