Kullanım Şartları

Bu içerikte OSGBpro web sitesi osgbpro.com ve online hizmet sunucumuz online.osgbpro.com üzerinden verilen hizmetler ile ilgili kullanım şartları anlatılmıştır.

osgbpro.com web sitemiz ile online.osgbpro.com web sitesi üzerinden hizmet alan tüm kişiler, ya da kurum temsilcileri bu içerikte anlatılmış kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

1-Tanımlar

  • Müşteri : OSGBpro ürünlerini çevrimiçi satın alarak kendisine verilen kullanıcı adı ve şifreyi kullanan gerçek kişi
  • Satıcı : OSGBpro.com ve online.osgbpro.com web siteleri üzerinden müşteriye çevrimiçi hizmet sağlayıcı, satıcıdır ve OSGBpro olarak anılır
  • SKLA : Son Kullanıcı Lisans Anlaşması, osgbpro.com web sitesinden ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin çevrimiçi onaylamak zorunda oldukları uzak mesafeli satış sözleşmesidir. (06 Mart 2011 Tarihli Resmi Gazete - Sayı: 27866)
  • Ürünler : OSGBpro.com ve online.osgbpro.com web siteleri üzerinden kullanılan servisler
  • Servis Süresi: Ürün satın alınınca başlayan kullanım süresidir, ürünler aylık ya da yıllık olarak satın alınabilir, satış sözleşmesi ürünün satın alındığı periyod sonunda geçersiz kalır.

2-Mesafeli Satış Sözleşmesi

OSGBpro.com ve online.osgbpro.com web siteleri üzerinden çevrimiçi sipariş vererek ürün ve hizmetlerimizi servis süresince kullanma hakkını almak isteyen müşterilerin onaylamak zorunda oldukları sözleşmedir. SKLA olarak adlandırılmıştır. Satışın gerçekleşmesinden sonra Müşteri ve OSGBpro SKLA hükümlerine uymak zorundadır. Siparişin verilmesi, ürünün teslimi, ürünün kullanımı ve kullanım süresi, ürünle ilgili ödemenin yapılması ve cayma hakkı ile ilgili kurallar SKLA da belirtilmiştir.

3-Bilgilerin Saklanması ve Güvenliği

OSGBpro.com web sitesinde gezerken bıraktığınız bilgiler ile ilgili güvenlik politikamızı inceleyin. Ürünlerimizi satın alarak servislerimizi çevrimiçi kullanan müşterilerimiz online.osgbpro.com web sitesi üzerindeki tüm işlemlerde yüksek güvenlikli SSL protokolü kullanılır, Bilgiler her türlü veri hırsızlığı ve hacking yöntemlerine karşı korunmaktadır. Online.osgbpro.com web servisleri kendine münhasır sunucularda barındırılmakta olup sisteme kaydedilen veriler tamamen güvenli ortamda saklanmaktadır. Sunucularımız her gece yedeklenmektedir.

4-Müşteri Verilerinin Silinmesi

OSGBpro.com web sitesinde gezerken bıraktığınız bilgiler ile ilgili güvenlik politikamızı inceleyin. Ürünlerimizi satın alarak servislerimizi çevrimiçi kullanan müşterilerimiz online.osgbpro.com web sitesi üzerindeki tüm işlemlerde yüksek güvenlikli SSL protokolü kullanılır, Bilgiler her türlü veri hırsızlığı ve hacking yöntemlerine karşı korunmaktadır. Online.osgbpro.com web servisleri kendine münhasır sunucularda barındırılmakta olup sisteme kaydedilen veriler tamamen güvenli ortamda saklanmakta ve yedeklenmektedir. Müşteri verileri size aittir ve 3. şahıslar tarafından kopyalanması ve incelenmesi mümkün değildir. Sistemden ayrılmak istediğinizde yönetim panelindeki "verileri sil" fonksiyonunu kullanarak sistemimize kayıtlı tüm verileri silmek istediğinizi beyan etmeniz gerekmektedir. Sistem karşılıklı konfirmasyonu sağlamak amacıyla bir kod üretecektir, müşteri hizmetleri arayarak silme işlemi onay kodunun konfirmasyonunu sağlayarak yönetim panelinde silme işlemi gerçekleştirebilir ve tüm verilerinizi imha edebilirsiniz.