Loading...

OSGBpro Sunucu - OSGB ler ve ISGB ler İçin

OSGBpro Bulut Sunucusu, OSGBpro otomasyon sistemini kendi alan adı üzerinden kullanmak ve kullandırmak isteyen OSGB ler İSGB'ler ya da Kamu Kurumları içindir.

Bulut Sunucusu Nedir? kendi alan adınızda nasıl çalışır?

Bulut sunucusu ya da vps (sanal sunucu) veri merkezinde barındırılan fiziksel sunucu üzerinde sizin için özel olarak kurulmuş sunucu sistemidir. Örneğin www.teknikosgb.com şeklinde bir firma web siteniz var ve http://online.teknikosgb.com alan adı üzerinden müşterilerinize isg hizmeti vermek istiyorsunuz. OSGBpro Bulut Sunucusunu sizin alan adınız için özel olarak yapılandırıyoruz ve 100mbit bağlantı ile veri merkezinde kullanımınıza sunuyoruz. Müşterilerinize tüm İSG hizmetlerini kendi sisteminiz üzerinden sağlarsınız.

 

OSGBpro Bulut Sunucusu size ne gibi avantajlar sağlar?

Daha çok veri alanı gerektiren durumlarda kullanılır. Disk kapasitesi isteğe göre ayarlanabilir. Tüm verileriniz sizin için özel hazırlanmış sunucuda tutulur, hizmetlerinizi kendi markanız altında vermiş olursunuz. Özellikle veri gizliliği anlaşması yapmak isteyen müşterilerinizin ya da paylaşımlı sunucuda bulunmak istemeyen müşterilerinizin verilerini güvenle saklayabilirsiniz. Verilere sizden başkasının erişmesi mümkün değildir. Yedekler sizin belirleyeceğiniz herhangi bir sisteme(online nas, google drive vb.) aktarılabilir ya da sunmuş olduğumuz yedekleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

Konsorsiyum ve Çok Şirketli Çalışma Alanlarında!

OSGBpro Bulut Sunucu sistemi birden fazla yüklenicinin olduğu büyük şantiyelerde ya da benzer iş sahalarında İSGB lerin oluşturulduğu birden fazla yöneticinin sisteme dahil olması gerektiği çalışma alanlarında da otomasyon sağlar.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

Sizin belirleyeceğiniz bir alt alan adı (isg.alanadiniz.com gibi) oluşturulur. OSGBpro bu isim için özelleştirilerek sunucuya kurulur. İşlemler tamamlanınca size gerekli dns kayıtlarının yapılması için bilgi verilir ve işlemler için gerekli teknik destek tarafımızdan sağlanır. Ardından sistemin şifreleri iletilir ve kendi İSG otomasyonunuzu kullanmaya ve kullandırmaya başlarsınız.
Sistemin teknik tüm yönetimi ve güncellemeleri destek satın alındığı sürece tarafımızdan yapılmaya devam eder.

Not: Sunucunun yönetim şifreleri telif hakları gereği paylaşılmamaktadır.