Skip to main content

OSGBpro Demo Hesabı

Hemen ücretsiz demo hesabı oluşturabilirsiniz

Aşağıdaki "Demo Hesabı Aç" butonunu tıklayarak formu doldurun ücretsiz demo hesabınızı hemen aktif edin. E-mail adresinize kullanıcı bilgileriniz ve giriş için link gönderilecektir.

Ücretlendirme Nasıl Olacak ?

OSGBpro paketleri ve yenileme fiyatları fiyat Listesi sayfasında belirtilmiştir. Kullanım süresi bittiğinde mevcut fiyatlarla yenileme yapılacaktır

Kaydettiğim Veriler Ne Olacak ?
OSGBpro sistemini kullanarak açtığınız tüm bilgileri başkası göremez, istediğiniz zaman bilgileri silebilirsiniz. Sildiğiniz bilgilere erişim mümkün değildir. Ancak bilgilerinizin yedeklenmesi için talep gönderebilirsiniz. Bu bilgileri csv formatında alabilirsiniz. Sistemden ayrıldığınızda size açılmış olan hesap silineceği için bilgilere tekrar erişemezsiniz.
Müşteri Firma Paneli Nedir ?

OSGB lerin hizmet verdikleri müşteriler de sistemden yararlanabilmektedir. OSGBpro da isterseniz müşterileri için hesap açıp yönetebilirsiniz, firmalar ise https://firma.osgbpro.com adresinden giriş yaparak kendileri ile ilgili bilgileri görebilir, çalışan kayıtları gibi birçok bilgiyi düzenleyebilirler. Müşteri kullanıcı yetkileri OSGB tarafından değiştirilebilir.