Skip to main content

OSGBpro

OSGBpro ile Müşterilerinize Çevrimiçi Hizmet

OSGBpro ile tüm personelinize takvim bazında görevlendirme yaparak raporlarını takip edebilirsiniz. Müşterilerinize panel açabilir, işe giriş çıkış kayıtlarını yaptırabilirsiniz. Müşterileriniz tüm isg kayıtlarına ve raporlara kendi panellerinden ulaşabilirler.

Kolay Kullanım

OSGBpro kurulum gerektirmez, internete bağlanabildiğiniz her noktadan ve her cihazdan kullanabilirsiniz. Yedekleme, güvenlik, güncelleme ihtiyacı yoktur. OSGBpro ile sistemi kullanan her isg profesyoneline özel yetkilendirme yapılabilir. Bildirim sistemi ile kullanıcı bazında işlem takibi kolaylaşır.

Döküman Yönetimi

Müşterileriniz oluşturulan tüm kayıtlara kendi panellerinden erişebilir. Böylece çevrim içi döküman yönetimi hizmeti sunmuş olursunuz. 

OSGBpro Planları

OSGBpro işletme: İgu ya da işyeri hekimi çalıştıran işletmeler ve İSGB oluşturmuş işletmeler için
OSGBpro: Tüm OSGB ler ve bireysel çalışan igu lar için
OSGBpro Sunucu: OSGB ler, Çok şubeli OSGB ler, büyük işletmeler ve kamu kurumları için ölçeklenebilir sunucu bazlı isg çözümüdür. Özel geliştirme ve entegrasyon çözümleri sunulmaktadır.

Fonksiyonlar

OSGBpro İşletme Planında İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm kayıtları tutabilir, ibys veri gönderimi yapabilir, e-reçete yazabilirsiniz. Çalışanlarınızla ilgili tüm kayıtlara ve dökümanlara heryerden erişebilir, paylaşabilirsiniz. Özellikleri detaylı incelemek için...
iade garantisi

Demo Hesabı

Programı satın alarak kullanan isg profesyonelleri iade formu doldurarak iade işlemini başlatabilir.
İade talepleri ulaştığında ücret iadesi yapılır.

Kurumunuza özel teklif almak mı istiyorsunuz?

Büyük işletmeler, kamu kurumları için özel sunucu hizmetimiz bulunmaktadır. isg.alanadi.com şeklinde kendi alanadınızla sistemi kullanmak için bize ulaşın.