OSGBpro Özellikler

 • OSGBproOSGBpro iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin online otomasyonunu sağlayan yazılım çözümüdür.

  OSGBpro 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası hükümleri gereği işletmelerin ortak sağlık güvenlik birimlerinden aldıkları iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kolayca yönetmelerini,
  Bünyelerinde iş sağlığı güvenliği uzmanı ve işyeri hekimi barındıran işletmelerin yasa çerçevesinde oluşturmaları gereken evrak ve dökümanları kolayca oluşturmalarını,
  Serbest çalışan iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının sözleşme yaptıkları işletmelere verdikleri hizmetleri kolayca ve heryerden yönetmelerini sağlar.
 • OSGBpro yazılım ekibi İstanbul/Mecidiyeköy deki arge ofisinde faaliyet göstermektedir,
  OSGBpro online web sitesi ve yazılımı güvenli bulut bilişim teknolojisini kullanan sunucular üzerinde istanbul lokasyonlu Türkiye'nin en büyük veri merkezindedir
 • OSGBpro konusunda deneyimli uzmanlardan oluşan bir kadroya sahiptir.
  OSGBpro da yazılım uzmanları, A ve C sınıfı sertifikalı İSG uzmanları, destek ekibi ve yöneticilerden oluşmaktadır.

Yönetmeliklere uyumludur

OSGB Pro, İşletmelerin 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yükümlülüklerini gerçekleştirebilmelerini sağlayan akıllı yazılım çözümüdür. Yönetmeliklere uygun olarak geliştirilmiştir ve sürekli güncellenir.

Modülerdir.

İşletmelerin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde geliştirilmiştir, OSGB pro başta Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri (OSGB) olmak üzere İSG uzmanları, hekimler, işyeri sahipleri ve danışman firmalar için otomasyon sağlar, sunucu maliyeti ve kurulum gerektirmez.

Bakım gerektirmez

OSGB Pro bulut bilişim teknolojisini kullanır, evden, işten, cepten, tabletten, internete erişilebilen tüm cihazlardan sorunsuzca kullanılabilir.

Kullanıcıları mutludur

OSGB Pro nun kullanıcıları mutludur, yedekleme, veri güvenliği, bilgisayarlarda yaşanabilecek sorunlarla uğraşmazlar..

Genel Özellikler

 • Kullanıcı Dostu Kolay Kullanılabilirlik
 • 100% Mevzuat Uyumlu
 • Tüm Cihaz ve İşletim Sistemlerinden Erişim İmkânı
 • Devam Eden Geliştirme ve İyileştirme
 • Kullanıcı Türüne Göre Özel Menü ve İçerik Yapısı
 • Yol Gösterici ve Rehber Niteliğinde
 • Hatırlatmalar ve Uyarılar
 • Eğitim ve Danışmanlık

Kullanıcı Dostu ve Kolay Kullanılabilirlik

OSGB Pro tamamen kullanıcı dostu, fonksiyonel ve kolay kullanılabilen bir ara yüze sahiptir. Teknik bilgi gerektirmez. Menü sistemi aradığınız fonksiyonları kolayca bulabileceğiniz yapıda tasarlanmış ve menü içerisinde arama özelliği eklenmiştir.

100% Mevzuat Uyumlu

Osgb Pro tamamen İş Sağlığı ve Güvenliği kanun ve mevzuatına uygun olarak geliştirilmiştir. Tuttuğunuz kayıtlar kanun ve mevzuatta belirtilen standartlarda oluşturulurlar.

Tüm Cihaz ve İşletim Sistemlerinden Erişim İmkânı

Sistem tüm farklı cihazlara uygun olarak dizayn edilmiştir. Bilgisayar, cep telefonu, tablet gibi cihazlardan sisteme girdiğinizde otomatik olarak cihaza uygun şekilde görüntülenir. Android, Ios, Windows, Linux işletim sistemleri ve tarayıcı farklılıkları sistemin tasarımını ve kullanımını etkilemez.

Devam Eden Geliştirme ve İyileştirme

Kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimler, istek ve öneriler doğrultusunda yazılımın geliştirilmesi ve iyileştirilmesi devam etmektedir. Buluş teknoloji baz alınarak geliştirildiğinden güncellemeler kullanıcıları hiçbir şekilde etkilemez.

Kullanıcı Türüne Göre Özel Menü ve İçerik Yapısı

OSGB Pro sisteme girdiğinizde kullanıcı türüne göre menü ve içeriğinizi özelleştirir. Bu sayede sistem sizin için çok daha kullanışlı ve kolay erişilebilir olacaktır.

Yol Gösterici ve Rehber Niteliğinde

OSGB Pro mevzuata uygun olarak geliştirdiğinden sistemi kullanırken sizin için rehber niteliğinde olacaktır. Gireceğiniz veriler sistem sayesinde tamamen mevzuata uygun olarak saklanacaktır.

Hatırlatmalar ve Uyarılar

Sistem yapılacak işleri, bekleyen işlemleri (tehlike bildirimleri, ramak kala formları vs.), yaklaşan etkinlikleri (takvim, toplantı, tatbikat vs.) size hatırlatacak ve böylelikle yapılması gereken görevler gözden kaçırılmayacaktır.

Eğitim ve Danışmanlık

Sistemin detaylı özellikleri ve kullanımı konusunda kullanıcılarımızı eğitiyor ve danışmanlık hizmetimizle yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Yazılımın kullanımı için ayrıca web üzerinden erişebileceğiniz geniş dokümantasyon sisteminde size yardımcı olacak tüm verileri bulabileceksiniz.