Kişisel Ajanda Sistemi

Takvim modülü etkinliklerinizi oluşturup yönetebileceğiniz, kullanışlı ve online takvimdir.

Etkinliklerinizi oluştururken başlangıç ve bitiş tarihini belirtip, başlık ve detaylı açıklamalar ekleyebilirsiniz. Etkinliğinizin tarihi yaklaştığında sistem sizi uyaracaktır.

Takvim modülü etkinliklerinizi listelerken size iki seçenek sunar: Grid (ızgara) ve liste. Grid formatı etkinliklerinizi takvim sisteminde görüntülemenizi sağlar.

takvim ve etkinlik yönetimi

Not Yönetimi

Not tutmak günlük hayatta zihnin yükünü azaltacağı gibi, iş hayatında da başarılı olmak için gerekli niteliklerden birisidir. Günün her anında yeni bilgilere ulaşırız ve aklıma parlak fikirler gelir. Fakat bunların hepsini aklıma tutamayız. İşte bu noktada OSGB Pro devreye giriyor, yeni bilgilerinizi, parlak fikirlerinizi notlar halinde sizin için saklıyor.

Not modülüne gireceğiniz veriler küçük notlar halinde olabileceği gibi geniş metinler de olabilirler.

not sistemi

Yapılacak İşler - Görev Yönetimi

OSGB Pro, içerisinde ajanda sistemi barındıran osgb ve isg yazılımıdır. Ajanda modüllerinden birisi de görev yöneticisidir. Görev yöneticisi yapılacak işlerinizi organize etmenizi sağlar.

Yeni görev oluştururken görevin yapılması gereken tarihi, tanımını ve detaylı açıklama ekleyebilirsiniz.

Sistem görevi yerine getirmeniz için kalan süreyi ya da görevin yapılması gereken tarihten itibaren kaç gün geç kalındığını hesaplar ve size hatırlatır. "Yapıldı" olarak işaretlenen görevler hatırlatmalara dahil edilmezler.

Görev ve yapılacak iş yönetimi